Dystrybutor kabli grzejnych ale też taśm, diod LED oraz elektroniki. Dwa konta na allegro rozgraniczone asortymentem. 

 

O firmie


 

 

Copyright 2023. UNLIMITED. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

 

 

 

ul. Lwowska 13H,

22-100 Chełm

Dane kontaktowe

Numer konta bankowego:

74 1090 2590 0000 0001 4859 4420

Planując działania i strategię skupiliśmy się na sezonowości produktów i wzmocnieniu budżetu i sprzedaży w kluczowych momentach dla naszego typu produktu. Osiągnięcie założonych celów było możliwe dzięki ciągłej, bieżącej współpracy ale też trzymaniu działań marketingowych poza sezonem co w kluczowych momentach zaowocowało TOPowymi miejscami ofert na listingach.

 

Podział kampanii reklamowych według opracowanej strategii pozwalał na nacisk działań na produkty wysokomarżowe. Za to różnorodny asortyment pozwala na utrzymaniu dobrych wyników i sprzedaży przez cały rok.

 

Dodatkowo na bieżąco dodajemy nowe oferty, analizujemy opisy oraz grafiki żeby jak najmocniej zoptymalizować wszystkie działania na koncie. 

 

Z racji specyficznego produktu - kabli grzejnych w odpowiedzi na wzmożone opady śniegu i mróz zwiększamy budżet, wyniki jakie wypracowaliśmy dzięki tej strategii*::

 

Współpraca:

Miejsce w TOP 3 w rankingu sprzedawców kategorii ‘Przewody grzejne’ po sezonie wysokim sprzedaży tego typu asortymentu. 

Cel kampanii:

*Spadek sprzedażowy w momencie pogorszenia pogody, mrozu i wzmożonych opadów śniegu.

Jak widać na wykresie odnotowujemy spadek w okresie świątecznym co jest naturalnym zjawiskiem, w takich momentach zmieniamy strategię i dopasowujemy działania tak, żeby nie przepalić budżetu a utrzymywać zwrot z inwestycji na zadowalającym poziomie.

 

Co prawda sezon na nasze produkty jeszcze trwa, ale już w styczniu zajmujemy TOP 2 miejsca w kategorii w której budowaliśmy pozycję przez ostatni rok.

Case study

Dystrybutor kabli grzejnych

Sprawdź naszą Ofertę Allegro