Formularz kontaktowy

TWÓJ E-MAIL:

TWOJA WIADOMOŚĆ:

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Wiadomość została wysłana — dziękujemy!

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Nie jest istotne czy obracasz milionami czy jesteś mniejszym sprzedawcą, dobierzemy rozwiązania dla Twojego produktu odpowiadające wielkości Twojego biznesu i budżetu. Bieżące raportowanie, oraz codzienna analiza pozwala mi na szybkie reagowanie na skoki ale też spadki sprzedaży. Przede wszystkim współpracujemy! Działania reklamowe dopasowujemy do akcji sprzedażowych czy promujących na koncie.

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania?

Jestem specjalistą Allegro ADS, a moja agencja dołączyła do grona certyfikowanych agencji Allegro ADS Partner

Przykładowe wyniki naszych klientów

Czym się zajmuję?

Reklama sponsorowana

Reklama graficzna

Numer konta bankowego:

74 1090 2590 0000 0001 4859 4420

Dane kontaktowe

ul. Lwowska 13H,

22-100 Chełm


 

 

Copyright 2023. UNLIMITED. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

 

 

 

Od 2018 interesuję się i pracuję w eCommerce. Swoje doświadczenie zdobywałam pracując na etacie, oraz współpracując z agencjami reklamowymi specjalizującymi się w serwisie Allegro. To pozwoliło mi zbierać różnorodne doświadczenia prowadząc działania dla wielu kategorii produktowych, dla dużych i mniejszych Sprzedających, dla różnorodnego asortymentu.

 

Stale rozwijamy się i dodajemy do naszego portfolio nowe usługi jak grafika komputerowa, Social Media, Google ADS czy sprzedaż na rumuńskim marketplace eMag. Kompleksowa obsługa, odpowiedź na problemy i potrzeby klientów, grono wykwalifikowanych specjalistów w jednym miejscu to nasz cel - brak limitów.

Wierzę, że dobrze zoptymalizowana reklama produktowa czy graficzna potrafi rozsądnym kosztem zbudować bardzo dobrą sprzedaż. Inwestując w reklamę zajmujemy TOPowe miejsca na listingu, co przy działaniach organicznych nigdy nie jest pewne, a wyniki trafności potrafią zmieniać się z minuty na minutę.