i bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Akceptacja regulaminu

zapoznałam/em się z treścią regulaminu newslettera

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Unplaner - Twój prywatny kalendarz naprawy konta Allegro!

139 zł

Darmowy po zapisaniu do newslettera

Chcesz zacząć sprzedawać, ale nie wiesz jak?  Przygotuj skutecznie konto od podstaw!  Zobacz na co warto zwrócić uwagę, jak się przygotować  i bądź świadomy ile pracy Cię czeka - żeby skutecznie ją rozplanować.

Zapisz się do newslettera

Mój kalendarz pomoże Ci zrozumieć kolejność działań, przeprowadzi Cię krok po kroku przez kolejne etapy planu naprawczego konta co pozwoli poprawić konto, oferty, miniatury a to już prosta droga do skalowania sprzedaży.
 

Unplaner ma wygodną formę kalendarza, w którym każdego dnia otrzymujesz zadania do wykonania. To sprawia, że masz gotowy plan naprawczy dla swojego konta! Bez szukania materiałów w internetach, czytania regulaminów, zastanawiania się co powinno nastąpić po czym i dlaczego.
 

Unplaner jest na tyle uniwersalny, że Ty decydujesz kiedy zaczynasz. Kupisz dzisiaj - użyjesz za trzy miesiące i to jest OK! Nawet jeśli przejdziesz całość, zawsze możesz wrócić to tych treści ile razy potrzebujesz.
 

Wyzwanie będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą rozwinąć swoją sprzedaż, ale nie mają wiedzy i doświadczenia jak to skutecznie zrobić. Nie wiedzą od czego zacząć, nie mają gotowego planu działania, wiedzą że coś nie działa - ale nie potrafią znaleźć problemu. Chcą się zaangażować sami, a nie zlecać audyt firmie zewnętrznej.
 

Potrzebujesz pomocy? Podejmij WYZWANIE i przejdź razem ze mną przez wszystkie etapu kalendarza.

 

Więcej informacji znajdziesz

Tutaj

14 lutego 2024

Numer konta bankowego:

74 1090 2590 0000 0001 4859 4420

ul. Lwowska 13H,

22-100 Chełm


 

 

Copyright 2024. UNLIMITED. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

 

 

 

Dane kontaktowe