Spadek sprzedaży?

Audyt konta Allegro

SPRAWDŹ

Nie wiesz jak poprawić wyniki?

Działania opieramy na szerokiej ofercie produktów od niszowych, specjalistycznych przez akcesoria, zabawki czy ubranka dla naszych pupili. Oferta atrakcyjna cenowo to kolejna warstwa działania konta. Ponadto duży nacisk kładziemy na wspieranie własnych produktów, budowanie świadomości marki oraz na zainteresowanie klienta nowymi produktami w portfolio.

Dystrybutor

karmy dla zwierząt


 

 

Copyright 2023. UNLIMITED. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

 

 

 

ul. Lwowska 13H,

22-100 Chełm

Dane kontaktowe

Numer konta bankowego:

74 1090 2590 0000 0001 4859 4420

Case study

Poznaj nasze przykładowe współprace

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Dystrybutor kabli grzejnych oraz taśm, diod LED i elektroniki.

Planując działania i strategię skupiliśmy się na sezonowości produktów i wzmocnieniu budżetu
i sprzedaży w kluczowych momentach dla naszego typu produktu. Osiągnięcie założonych celów było możliwe dzięki ciągłej, bieżącej współpracy ale też trzymaniu działań marketingowych poza sezonem co w kluczowych momentach zaowocowało TOPowymi miejscami ofert na listingach.

Mądry Polak po szkodzie - te słowa idealnie obrazują to, co co roku dzieje się na allegro w okresie przedświątecznym. Automatyczne obliczanie czasu wysyłki i wyświetlanie tej informacji Kupującym nieustannie budzi gorące dyskusje, pretensje i problemy u większości Sprzedających. Jak skutecznie się przed tym uchronić? Odpowiedzi udzielimy pokazując wyniki jednego z naszych klientów. 

Skuteczność wysyłki

Case Study

Dowiedz się więcej

Jak skutecznie wykorzystać moment ‘po sezonie’ kiedy konkurencja usypia swoje działania? Nie zawsze warto rezygnować ze wzmocnionych działań sprzedażowych po sezonie. Wyznacznikiem sprzedaży nie zawsze jest słupek, wyznacznikiem sprzedaży jest odpowiadanie na to co dzieje się wokół nas, jak zachowuje się Kupujący, jak zachowuje się nasza oferta jak wygląda przestrzeń wokół w danej chwili.

Jak skutecznie wykorzystać moment 'po sezonie"?

Dowiedz się więcej

Wzmacnianie dodatkowych akcji sprzedażowych przez Allegro ADS, czy to ma sens? W zasadzie oprócz dodatkowej prowizji często musimy ponosić opłatę dzienną uzależnioną od wariantu oferty. Czy to się opłaca? Sprawdźmy to na przykładzie ostatniej majowej kampanii Smart!Week 15-22.05.2023 r. czyli corocznej akcji promocyjnej Allegro gdzie znajdziemy produkty w obniżce do -50% z większości kategorii. 
 

Case Study

Smart!Week

Dowiedz się więcej